REGISTRUOTIS
Tema: Pasidalinkite patirtimi, kaip jūsų bendruomenėje į veiklas įtraukiamas jaunimas?

Žinutės
2013-03-27  09:32BendruomeniuPortalas: 2013 03 26 Šilalėje vykusioje bendruomenių konferencijoje „ŠILALĖS RAJONO BENDRUOMENĖS IR JAUNIMO KARTŲ DIALOGAS“ iškilo klausimas kaip kitos Lietuvos bendruomenės įtraukia į savo veiklą jaunimą? Prašome pasidalinti savo patirtimi su Šilalės ir kitomis Lietuvos bendruomenėmis!
2013-03-28  17:00Raguviškėliai: Na mūsų bendruomenėje stengiamasi ne primesti savo idėjas jaunimui, o įgyvendinti jaunimo mintis apie įvairias šventes, taip, kad jie matytų, jog jų idėjų irgi yra paisoma.
2013-03-28  19:28Valentinas: Mūsų bendruomenėje faktiškai visuose susirinkimuose dalyvauja jaunimo atstovas. Kartais net specialiai nukeliame susirinkimų datą, kad jie galėtų sudalyvauti.
2013-03-29  10:00Vargeliai: Tiesą sakant, mes irgi susiduriame su ta pačia problema... Jaunimas pasyvus, jį sunku kuo nors sudominti... Pasidalinkite patirtimi, kaip jums sekasi tai įveikti?
2013-03-29  12:09Lielupisečiai: Mano galva, svarbiausia, kad pati iniciatyva pareitų iš jaunimo. Kiteip juos įtraukti į tam tikras veiklas kai jie nejaučia idėjos nuosavybės tikrai gan sunku...

Jei aptikote komentarą, kuris pažeidžia teisės aktus ar kitas visuomenės tvarkos normas, praneškite apie tokį komentarą mums el. paštu info@bendruomenes.lt


Puslapiai: 1

Jūsų žinutės tekstas:
Jūsų vardas:
Pateikti žinutę

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?