REGISTRUOTIS

2012-10-16 17:02 Alvito kaimo bendruomenės vykdomas projektas ne tik alvitiečiams (1)

Jau 2011 metų pabaigoje ,Alvito kaimo bendruomenė pradėjo vykdyti projektą  „Bendruomenės namai- alvitiečių susibūrimo vieta“ Projektas finansuojamas pagal  VILKAVIŠKIO KRAŠTO VIETOS VEIKLOS GRUPĖS STRATEGIJA. PRIEMONĖ. KAIMŲ ATNAUJINIMAS IR PLĖTRA . 

Šio projekto tikslas  išsaugoti bendruomenės namus, pritaikant juos visuomenės poreikiams, gerinti kaimo gyvenimo kokybę, skatinti gyventojų bendruomeniškumą. Projektas vykdomas Alvito kaime ir jis skirtas visai kaimo bendruomenei. Jo rezultatus jau matome ir džiaugiamės. Pakeistas senasis buvęs  kiauras  namų stogas. Pakeistos  ir vidaus patalpų lubos , todėl salėje dabar ir gražiau ir šviesiau. Lėšų skyrėme ir scenos apšvietimui. Atnaujinta šildymo sistema. Atlikti ir dar kurie darbai kurie mūsų namus padarė jaukesnius ir šiltesnius.  Šiuos darbus atliko UAB “Brk statyba“.

Bendruomenės namuose toliau veiklą vysto – renkasi, repetuoja ir koncertuoja vokalinis ansamblis ir kaimo kapela „Širvinta“. Vyksta rajono neįgaliųjų draugijos Šeimenos skyriaus renginiai, taip pat veikia jiems skirta skalbykla. Reikalui esant patalpomis naudojasi ir Alvito pagrindinė mokykla ir vietos gyventojai. Vyksta bendri  renginiai. Nuotraukose akimirkos iš jų.Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?