REGISTRUOTIS

2015-05-06 13:02 ,, Eismo saugumas bendruomenėse 2015" (0)

  

2015 m. balandžio 23 dieną, Šiaulių r. Pakapės mokykla, bendradarbiaujant su Asociacija  „Pakapės seniūnaitijos bendruomenė“, organizavo renginį, skirtą  „Eismo saugumas bendruomenėse 2015“. Renginyje dalyvavo ne tik mokyklos mokiniai, mokytojai,  bendruomenės nariai,  bet ir gausus būrys svečių  -  Šiaulių kaimiškosios seniūnijos seniūnas Jonas Obrikas, Šiaulių miesto ir rajono PK Viešosios policijos skyriaus Bendruomenės pareigūnų grupės vyresnioji specialistė Danutė Jakubkienė , Šiaulių miesto ir rajono PK Viešosios policijos skyriaus Bendruomenės pareigūnų grupės  specialistė Jūratė Beržinskienė, Šiaulių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio tyrėjas Arūnas Renusas ir Policijos bičiuliai  Amsis su  Atšvaistu.

Policijos bičiulis  Amsis su savo draugu Atšvaistu padėjo  pradinių klasių mokiniams varžytis  teorinėse ir praktinėse rungtyse: teisingai sudėlioti kelio ženklus,  žinoti, kur ir kaip prisisegti atšvaitą, pereiti per pėsčiųjų perėją ir kelio sankryžą, atsakyti į pateiktus klausimus.

Įveikę užduotis pradinukai galėjo laisvai pabendrauti su policijos bičiuliais, užduoti jiems rūpimus klausimus, nusifotografuoti. Už aktyvų dalyvavimą, pradinukams Amsis įteikė saldžius prizus.

Vyresniuosius mokinius Amsis  ir Atšvaistas, drauge su Šiaulių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnais, mokė saugiai elgtis kelyje ir saugoti savo asmeninius duomenis.

Šio renginio metu Pakapės kaime įkurta  Saugios kaimynystės grupė. Atvykę svečiai, Asociacijos „Pakapės seniūnaitijos bendruomenė“ pirmininkė Nijolė Šavelskienė bei  kaimo bendruomenės nariai Pakapės  kaime pastatė informacinį stendą „Šioje gyvenvietėje veikia saugios kaimynystės grupė“Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?