REGISTRUOTIS

2013-01-28 14:39 „Kai kalba širdys“ finalinis Karaoke konkurso vakaras (1)

Pagirių kaimo bendruomenės centro projektas „Kai kalba širdys“ pripažintas vienu iš septynių geriausių   Nacionalinio konkurso „Kaimo bendruomenių ir vietos veiklos grupių pasiekimai  ir projektų  idėjos 2012“.  Pagirių  kaimo bendruomenė „Taujėnų dvare“ gavo apdovanojimą ir vardinį metraštį,  kurį atvertė vakaro metu ir paragino įamžinti palinkėjimus Garbių svečių  iš kiekvienos seniūnijos, dalyvavusios konkurse.

Finaliniame renginyje dalyvavo per šimtas dalyvių iš Samylų, Ežerėlio, Taurakiemio, Linksmakalnio, Domeikavos , Babtų, Zapyškio, Vilkijos ir Garliavos apylinkių seniūnijų,  bei jungtinė Kauno rajono VVG komanda. Svečiavosi  Rokų,  Lapių  ir Užliedžių seniūnijų atstovai. Dešimt finalininkų atvyko susigrumti dėl Kauno rajono karaoke konkurso „Kai kalba širdys“ 2012  Nugalėtojo vardo, bei galimybės sudainuoti su įžymia Lietuvos atlikėja, televizijos bei radijo laidų vedėja, dainininke, dainų  muzikos ir žodžių autore, aktore  ir buvusia Lietuvos Respublikos Seimo nare – Donalda Meiželyte. Renginį globojo ir Nugalėtojo prizą  įsteigė Kauno rajono Vietos Veiklos Grupė. Sveikinimo žodį tarė ir pirmasis  savo palinkėjimą  Pagirių kaimo bendruomenės metraštyje įamžino Kauno rajono VVG pirmininkas - Vytautas Zubas. Vardiniais  2013 metų kalendoriais buvo apdovanoti konkurso finalininkai ir atrasti  Kauno rajono talentai. Nebuvo pamirštas ir  Ežerėlio bendruomenės centro pirmininkas -Artūras Kuzmickas,  tądien švenčiantis savo gimtadienį ir vardadienį. Finalininkai turėjo atlikti po dvi karaoke dainas - ekspromtu ir pasirinktą dainą.  Nugalėtojas  buvo renkamas balsavimo būdu.  Kiekviena seniūnija skyrė po 3 balus labiausiai patikusiam dalyviui. Išskirtinę teisę,  įvardinti savo skirtus balus,  turėjo tiktai  vakaro „žvaigždė“ – Donalda.  Savo favorite išsirinkusi jauniausią vakaro dalyvę – Gabiją  Marcinkevičiūtę,  įteikė jai naujai  išleistą savo CD albumą.  Surinkęs 33 balus, Kauno rajono karaoke konkurso „Kai kalba širdys“ 2012  Nugalėtoju pripažintas Garliavos apylinkių seniūnijos atstovas,  Ilgakiemio kaimo bendruomenės pirmininkas – Albertas Okunis.  Pergalės  dainą S. Povilaičio  „Sudeginti tiltai“ atliko kartu su įžymia Lietuvos atlikėja Donalda. Įspūdingai į gestų kalbą dainą vertė Ilgakiemio bendruomenės narys Artūras Sinkevičius. Dalyviai negailėjo gražių žodžių apie įvykusį konkursą ir nuostabų vakarą, kuris sukūrė erdvę kiekvienam bendruomenės nariui atskleisti savo gebėjimus ir talentus, suvienijo  Kauno rajono bendruomenes, paskatino sutelkt bendram darbui.

Visa renginio filmuota medžiaga  viešinama Pagirių kaimo bendruomenės centro internetiniame puslapyje  www.pagiriukaimobendruomene.lt/lt/karaoke/finalinis-renginys/Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?