REGISTRUOTIS

2015-06-30 09:28 „Laiko tiltas: žodinė ir rašytinė muzikos tradicijos (0)

Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną Paparčių kaime drauge suskambės senosios lietuvių liaudies dainos ir renesanso kompozitorių sukurtos giesmės. Tai jau antrasis tarptautinio senosios muzikos ansamblio „Canto Fiorito“ inicijuotas projektas, įgyvendinamas kartu su folkloro ansambliais. Kaip ir praeitų metų projekte „Laiko tiltas: žodinė ir rašytinė muzikos tradicijos“, šiais metas ansambliai vėl susitinka Paparčiuose, siekdami susieti tarpusavyje dvi senosios muzikos perdavimo ir interpretavimo tradicijas ir tokiu būdu nutiesti laiko tiltą į praeitį bei priartėti prie autentiško senųjų kūrinių atlikimo.

Koncertas vyks Žaslių kultūros centro Paparčių kaimo salėjeLietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?