REGISTRUOTIS

2014-11-06 09:40 Šėtoje įrengta parko aikštelė (0)

Šėtos miestelio Obelies gatvėje šalia gimnazijos buvo krūmais apaugusi nenaudojama aikštelė. Šėtos bendruomenės centro valdyba atliko bendruomenės apklausą ir nustatė, kad šioje vietoje šėtiškiai norėtų  turėti parko aikštelę. Kėdainių rajono savivaldybės taryba sutiko būti projekto partnere. Buvo parengtas projektas „Viešosios erdvės Obelies gatvėje sutvarkymas, pritaikant erdvę bendruomenės poilsio veiklai“ pagal vietos plėtros strategijos „Kėdainių rajono kaimiškųjų vietovių kaimo plėtros strategijos I prioriteto „Kaimo infrastruktūros modernizavimo“ priemonę „Kaimo atnaujinimas ir plėtra“ (Leader metodu).

 

Projekto vertė 74 108,10 Lt,  šios sumos 10% finansavo Kėdainių rajono savivaldybė.

Projekto rangovu viešųjų pirkimų metu buvo išrinkta UAB “Kedmela”. Jos vadovas Kęstutis Skorupskas ir pagrindinis darbų vykdytojas Jonas Mecelis yra šėtiškiai. Jų atsakingas požiūris į projektą padėjo išspręsti visas problemas ir įrengti aikštelę taip, kad kiekvienam būtų malonu čia ateiti. Buvo pašalinti menkaverčiai krūmai ir medžiai, įrengtas nusausinimo įrenginys. Esame dėkingi aikštelės kaimynui  Antanui Šeduikiui, kuris geranoriškai sutiko leisti iškasti griovį per savo sodybą ir nuleisti vandenį į Obelies upę. Sutvarkytoje žemėje buvo įrengtas pėsčiųjų takas, pastatyti 5 suoliukai,  įrengta veja. Džiugu, kad rangovai išsaugojo vertingus parko medžius, gražiai sutvarkė aikštelės prieigas, atlikdami ir papildomų darbų, kad parko aikštelė  gražiai susijungtų su anksčiau įrengta sporto aikštele pagal tos pačios programos gimnazijos rengtą  projektą.

Dabar šėtiškiai turi puikų parką Obelies gatvėje.  Jame gali leisti laisvalaikį visi, kurie tik to nori. Ypač parkelį pamėgo gimnazistai. Atetyje parke turėtų atsirasti lauko treniruokliai, žaliosios gėlynų aikštelės. Pavasarį, sužaliavus vejai ir medžiams, aikštelėje bus malonu praleisti laivalaikį kiekvienam čia apsilankiusiam.

Dėkoju Šėtos BC nariams Laimai Jarackienei, Vytautui Žukauskui, Antanui Sadauskui, Viktorui Chrianinui, Daivai Grigoravičienei už savanorišką darbą rengiant ir vykdant šį projektą.

Antanida Likšienė,

Projekto vadovė,

Šėtos BC pirmininkėLietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?