REGISTRUOTIS

2017-09-23 16:26 "Sportiiškoji Družų vasara - 2017" (0)

Družų kaimo bendruomenė jau šeštus metus organizuoja vaikų ir paauglių vasaros dienos stovyklas. Ši stovykla organizuota vykdant Širvintų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis. Družų kaimo bendruomenė pateikė projektą “Sportuojanti bendruomenė – sveika bendruomenė”. Viena iš projekto veiklų buvo vaikų ir paauglių vasaros dienos stovykla „Sportiškoji Družų vasara“. Šios stovyklos tikslas buvo suburti Družų kaimo vaikus ir paauglius sportiškam ir sveikam laisvalaikiui  vasaros atostogų metu.

Rugpjūčio  7-13 dienomis Družų kaimo bendruomenės patalpose susirinko būrys Družų kaimo vaikų ir paauglių.

Šios stovyklos metu vyko sportiškos estafetės, buvo žaidžiamas vandensvydis, tinklinis, minifutbolas. Mažesnieji galėjo išmėginti jėgas judriuosiuose žaidimuose. Smagų įspūdį paliko baidarių žygis, kurio metu buvo nuplaukta apie 16 kilometrų Širvintos upe.

Apsilankymas “Vikingų kaime”, strėlių šaudymas, kirvių mėtymas, aprangos edukacija paliko neišdildomą įspūdį.

Pertraukose tarp sportinių užsiėmimų stovyklautojai žaidė komandos formavimo žaidimus, mokėsi bendrauti, sveikos gyvensenos.

Smagi vasaros stovykla prabėgo greitai ir sportiškai. Stovyklautojai išmoko tolerancijos vienas kitam, sportiškai ir smagiai praleido laiką.

Dėkojame stovyklos padėjėjams: Mindaugui Korsakui, Juditai Korsakienei, Neringai Pilkienei, Jolantai Urbanavičienei, Vilmai Pimpienei, Gabrielei Grinytei.

Družų kaimo bendruomenės pirmininkė Dalia Taparauskienė

 Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?