REGISTRUOTIS

2014-11-20 16:18 "VRS kamera" (0)

 Šeduvos m. bendruomenė kartu su Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio tyrėja Donata Lastauskaite-Karinauskiene vykdė prevencinę akciją, kurios metu stebėjo miesto gyventojų elgesį gatvėje. Akcijos tikslas: sudrausminti kelių eismo taisyklių pažeidėjus, įspėjant juos žodžiu, supažindinant su gresiančiomis pasekmėmis ir baudomis. Akcijos metu, stebint kelių eismo dalyvius paaiškėjo, kad daug žmonių eina skersai gatvės nekreipdami dėmesio, kad šalia yra pėsčiųjų perėja. Jie tai motyvuoja laiko stoka, skubėjimu.

Daugiausia eismo pažeidėjų – vaikai. Jie bėgioja per gatvę, stumdosi, spardosi nekreipdami dėmesio nei į savo, nei į aplinkinių saugumą, taip sukeldami avarines situacijas.

Visi pažeidimai užfiksuoti fotografuojant ir filmuojant. Medžiaga bus panaudota video filmuko kūrimui, kurį parodysime ,,Saugus eismas Šeduvoje – 2014“ baigiamajame renginyje. Satyrinis vaizdelis bus pamoka ir perspėjimas, kad kiekvienas asmuo  elgtis, mieste ir užmiestyje, gatvėje, šalikelėj elgtis tinkamai. Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?