REGISTRUOTIS

2014-06-24 21:21 ANTANINIŲ aidai (0)

Adomynėje gegužės 15 sekmadienis buvo ypatingas: švč. Mergelės Marijos vardo Adomynės bažnyčioje buvo švenčiami tradiciniai švento Antano atlaidai.  Po šv. Mišių, po Pirmosios Komunijos žmonės neskubėjo namo, nes dvaro kiemelyje visų laukė Anykščių rajono Andrioniškio kaimo kapela   „PELYŠA“, vadovaujama  Vytauto Žiuko.

Na o Adomynės laisvalaikio centro kapela „JARA“, vadovaujama Vaivos Mališauskienės ir Rimos Lapienienės, Antanų sveikinti buvo nuvykusi net į Pasvalio rajono Kriklinių miestelį. Po Antaninių atlaidų Bendruomenės namų kiemelyje čia irgi buvo sveikinami Antanai, pagerbti šienpjoviai ir grėbėjos, pabendrauta, pasidalyta projektinės veiklos patirtimi, nes tuo pat metu vyko ir Kriklinių bendruomenės edukacinės programos ,,Bulvės mūsų krašte ‘‘pristatymas. Visi pasigardžiuodami galėjo paragauti puikių Kriklinių gaspadinių patiekalų iš bulvių.

Puikiai nusiteikę grįždami į namus ansambliečiai smagiai fotosesijai pabiro nuostabiame aguonų lauke, kur plačiai ir galingai skambėjo jų iš širdies traukiamos šienapjūtės dainos. Net saulė nušvito ir debesys trumpam išsisklaidė!Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?