REGISTRUOTIS

2013-08-03 15:42 Apie bendruomenę (1)

Liepos 20  dieną įvyko  14- oji Sūrio šventė. Jos metu  tradiciškai pagerbtos sūrių gamintojos ne tik iš mūsų bendruomenės, bet ir viešnios iš Jurbarko rajono Girdžių.  Sulaukėme svečių iš Skuodo raj. Mosėdžio miestelio, Vilniaus raj. Paberžės. Svečiai domėjosi mūsų bendruomenės veikla. 

 Įdomiausias mūsų projektas - Sūrio namų įkūrimas. Jį 2012m. finansavo  Žemės ūkio ministerija. Gruodžio mėn. pradėjome savo veiklą. Įsirengėme virtuvėlę ir ten rengiame edukacines pamokėles visiems, norintiems pamatyti kaip gimsta kaimiškas sūris. Svečiai išgirsta pasakojimą apie sūrio atsiradimą, muša sviestą kaimiškame muštuvyje, susipažįsta su senais pieno apdirbimo rakandais, dalyvauja atrakcijose.

Kviečiame visus norinčius mus aplankyti.Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?