REGISTRUOTIS

2019-11-04 21:48 Atšvaitų diena (0)

                                       Akcija ,, Nešiok atšvaitą“

 

Lietuvos automobilių kelių direkcija trečiąjį spalio ketvirtadienį paskelbė Atšvaitų diena. Siesikų miestelio bendruomenė kartu su seniūnu Žilvinu Dirse, seniūnaičiu Rimantu Talalu ir socialine darbuotoja Danute Lengertiene siesikiečiams dalijo atšvaitus, liemenes. Gyventojams priminta, kad keliaujant tamsiuoju paros metu ar esant blogam matomumui visada reikia turėti atšvaitą ir taisyklingai jį naudoti. Nebūkime abejingi, dėvėkime atšvaitus, nes dažnai girdimi žodžiai ,,pamiršau, labai skubėjau, namuose turiu net kelis“ gali suteikti daug skausmo artimiesiems. Gerbkime vieni kitus, būkime dėmesingi, atsakingi ir paslaugūs.

 Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?