REGISTRUOTIS

2013-06-11 12:29 Atvelykis Sodeliuose (0)

 Šiemet pro Sodelius keliaujančių veidus papuošia nuostaba ir šypsena. Kaimo centre sutykti Velykų atskubėjo įspūdingo dydžio ir grožio kiškis, ridenantis margutį. Tai bendruomenės narių A. ir S. Brazdžiūnų dovana Sodeliečiams.

Šiltas ir pavasariškai saulėtas balandžio 7 d. sekmadienis vaikučius ir tėvelius sukvietė dalyvauti jau tradicija tapusiame, „Naisių vasaros" piešinių konkurse „Vaikų Velykėlės 2013". Tai konkursas, puoselėjantis gražias lietuviškas tradicijas, ugdantis jaunąją kartą. Į šventę dailininkai atsinėšė tradiciniais senovės lietuvių raštais margintus kiaušinius. Iš visų piešinių buvo padaryta margučių galerija. Visų piešinių fotografijos bus siunčiamos pagrindiniam organizatoriui, nuotraukos bus patalpintos svetainėje www.naisiuvasara.lt O laimėtojus paskelbs gegužės 1 dieną ir dovanos ekskursiją į Naisius. Vaikai ne tik piešė margučius, bet ir dalyvavo sportinėse rungtyse: : „Margučio futbolas“, „Margučio krepšinis“, „Nešu šaukšte kiaušinį“, "Margučių lietus", "Margučio siuntimas", „Margučių paieška“ bei margučių ridenime. Padirbėjusiųjų prie piešinių ir dalyvavusių margučių ridenimo varžybose vaikų laukė dovanos - kompaktiniai diskai su V.V. Landsbergio jaunesniojo įdainuotomis dainomis ir pasakomis. Šiuos prizus dovanojo pagrindinis organizatorius „Naisių vasara" bei renginio mecenatas ir globėjas Ramūnas Karbauskis.

Nuoširdžiai dėkojame "Vaikų Velykėlių 2013" dalyviams už nuotaiką

Atvelykis puiki šventė sueiti pabūti kartu. Išskubėjome visi su gera nuotaika laukti ateinančių švenčių.Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?