REGISTRUOTIS

2014-01-02 16:41 Baltosios Vokės bendruomenės jaunieji nariai su draugišku vizitu lankėsi daugiavaikėse ir socialiai remtinose šeimose (0)

2013 m. gruodžio 22 dieną  jaunieji  bendruomenės nariai  aplankė vaikus, kurie auga daugiavaikėse ir socialiai remtinose šeimose. Buvo aplankyti vaikai, kurie gyvena Baltosios Vokės seniūnijoje. Šventinio vizito tikslas – pasveikinti su šventėmis vaikus ir jų tėvus. Patį didžiausią įspūdį vaikams paliko Senelis Šaltis, kuris įteikė dovanėles, bendravo su jais ir kvietė bendrai nuotraukai.

„Vaikai buvo puikios nuotaikos ir jų veiduose švytėjo šypsenos, tai džiugino mūsų širdis“ - sakė Baltosios Vokės bendruomenės narė Renata Bogdevič. Jaunieji bendruomenės nariai pasiekė užsibrėžtą tikslą. Mūsų manymu, ateityje jaunimas dar aktyviau organizuos draugiškus vizitus  pas šiuos vaikučius.

Vaikai padėkojo Seneliui Šalčiui ir jauniems bendruomenės nariamas, ir pasakė, kad labai lauks jų kitais metais.

 Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?