REGISTRUOTIS

2019-08-28 21:55 Bendruomenei - šilti ir jaukūs namai (0)

 Bendruomenei – šilti ir jaukūs namai

Siesikų miestelio bendruomenė vykdė projektą ,, Bendruomenei – šilti ir jaukūs namai“, kuriam finansavimą skyrė Ukmergės rajono savivaldybė. Įgyvendinę projektą įsigijome šilumos siurblį ,,Oras – oras“ ir  išsprendėme didelę problemą – bendruomenės namų patalpų šildymą. Įsirengusi šiuolaikišką šildymo sistemą bendruomenė išvengs didelių šildymo išlaidų. Galėsime organizuoti daugiau renginių šaltuoju metų laiku. Skatinsime bendruomeniškumą, kviesime bendruomenės narius, svečius į šiltus ir jaukius  namus. Vietos gyventojams sudarysime sąlygas kultūringai praleisti laisvalaikį pagal savo pomėgius, mažinsime socialinę atskirtį įtraukdami į bendruomenės veiklą socialinę atskirtį patiriančius žmones. Šilti ir jaukūs bendruomenės namai bus traukos centras vietiniams bendruomenės gyventojams ir svečiams.

 

                                                                                               Bendruomenės pirmininkė Leokadija Talalienė

 Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?