REGISTRUOTIS

2013-07-15 09:08 Bočių pobūvis (1)

Renginį vedė medicinos felčerė Irena Stražinskaitė-Glinskienė.  Kaip ir dera medikei, pirmiausiai buvo tikrinama bočių sveikata – atmintis, klausa, uoslė...  Atminčiai tirti buvo rodomos skaidrės iš praeityje vykusių renginių, įvykių. Reikėjo atspėti laiką, vietą ir kas per įvykis. Žaidžiant „telefoną“ buvo tikrinama klausa, o užrištomis akimis uostant stiklinaitėse esančias prieskonines žoleles – uoslė. Pobūvyje dalyvavo moterų ansamblis su vadove Algimanta Motužiene.  Skambėjo žemaitiškos ir populiarios lietuviškos dainos.  Posmai apie gyvenimo prasmę spaudė ašaras dalyvių akyse. Vaišės buvo suneštinės. Pokalbiai įvairiausiomis temomis padiktavo mintį, kad šiai žmonių grupei reikia dažniau susirinkti.  Buvusi mokytoja ir bendruomenės aktyvi veikėja Veronika Simutienė pasiūlė įkurti bočių klubą ir jam vadovauti.  Buvusi lietuvių kalbos mokytoja Aldona Mikalauskienė visų bendraamžių vardu pritarė minčiai ir padėkojo šventės organizatorėms – bendruomenės valdybos narėms Stasei Mačiulskienei , Irenai Stražinskaitei-Glinskienei, Virginijai Pokvytienei ir Veronikai Simutienei.
Bočių sueiga buvo paskutinis renginys iš ciklo, vykdant projektą „Senosios kaimo tradicijos – šiuolaikiškai“, pagal priemonę ,,Bendruomeninio judėjimo skatinimas, įtraukiant kaimo gyventojus į rajono viešąjį gyvenimą, stiprinant jų solidarumą“.
 Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?