REGISTRUOTIS

2019-09-08 12:32 Dviračiu į auksaspalvį rudenį – 2019 (0)

 Rugsėjo 21 d. (Št) Vilkaviškio miesto bendruomenė kviečia į dviračių žygį aplink Uosijos mišką ir Paežerių ežerą. Tai tradicinis, jau 27-tą kartą organizuojamas, renginys.

Maršrutas: Vilkaviškis (J.Basanavičiaus a.) – Uosijos miškas – Kastinės užtvanka – Osija – Paežerių dvaras – Patunkiškiai – miesto paplūdimys – Vilkaviškis (Kultūros Centras, Vytauto g. 28).

Atstumas ~24 km.  (asfaltas - 15 km; žvyrkelis – 5 km; miško-lauko kelias – 4 km.).

Žygio pradžia – 13:00 val., J. Basanavičiaus a., Vilkaviškis. Dalyvių registracija nuo 11:50 val., dalyvio ženkliukų ir lipdukų įteikimas.

Žygio pabaiga – apie 17:15 val. , prie Vilkaviškio Kultūros centro (Vytauto g. 28), prizų išskirtiniams dalyviams įteikimas. 

Starto mokestis - 1,5 Eur // vaikams, dalyvaujantiems su  suaugusiais, - 0,5 Eur.

Mokestis neprivalomas, renkamas kaip auka šio ir kitų renginių organizavimui.

Žygio organizavimo partneriai:  G.Rutkauskienės įm. „GIREMA“, Jaunimo savanoriai.

Rėmėjai:  UAB „SANTAKOS LAIKRAŠTIS“, Odontologijos klinika "NEODENTA".

Renginys remiamas pagal Vilkaviškio r. savivaldybės NVO rėmimo programą.

Žygio metu būkime atsargūs. Saugokime save ir kitus.

Žygio dalyviai PRIVALO LAIKYTIS KELIŲ EISMO TAISYKLIŲ. Visi dviratininkai privalo dėvėti ryškiaspalves liemenes arba dviračio priekyje turi degti baltos šviesos žibintas. Dviratininkai iki 18 metų privalo dėvėti šalmus, jaunesni kaip 14 metų privalo būti su suaugusiais.

Organizatoriai už dalyvių saugumą neatsako.

Organizatoriai pasilieka teisę, priklausomai nuo oro sąlygų ir dalyvių skaičiaus, keisti žygio maršrutą ir programą.

Informaciją apie anksčiau vykusius žygius rasite: http://www.bendruomenes.lt/svetaine/vilkaviskis/naujiena/apie_dviraciu_zygius_vilkaviskyjeLietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?