REGISTRUOTIS

2014-09-03 00:08 Dviračių moto transporto priemonių paradas Sedos gatvėmis 2014 (0)

 Pirmasis konkurso etapas, kuris įvyko šių metų Birželio  4 d., buvo   sportinis renginys “Saugiai baikim mokslo metus ir pasitikim vasaros džiaugsmus“. Lydint policijos ekipažui buvo bėgama Sedos gatvėmis.  Sportininkams finišavus buvo apdovanojami šauniausi bėgikai. O visiems šventės dalyviams įteiktos saugaus eismo priemonės.

Šis saugaus eismo renginys, "Dviračių moto transporto priemonių paradas Sedos gatvėmis", tai antrasis konkurso etapas. Jis buvo surengtas paskutinę vasaros dieną. Nors oras nelepino, vis krapnojo įkyrus lietutis, sumanyta šventė įvyko. Savo brangaus laiko ir sušlapti nepagailėję motociklistai rinkosi aikštelėje prie bažnyčios. Išsirikiavus kolonai buvo pajudėta miesto gatvėmis. Koloną lydėjo Telšių apskrities VPK Mažeikių policijos komisariato pareigūnai ir VĮ "Telšių regiono keliai" saugaus eismo skyriaus atstovai Arūnas Raibužis ir Vygantas Mikuta.

Po parodomojo motociklininkų važiavimo visi susirinko prie miesto parko. Renginį vedė Sedos kultūros centro režisierius Gediminas Jokubauskas. Pasisakiusieji šventės svečiai ir organizatoriai priminė šios technikos vairuotojams, kad jiems kelyje būtina elgtis protingai, neviršyti leistino saugaus važiavimo greičio, nerizikuoti lenkiant ar staigiai stabdant.

Po pasisakymų buvo surengtos rungtys. Savo žinias ir sugebėjimus šventėje bandė dalyvavę motociklistai iš motociklistų klubo "Žemaite", motociklistų susivienijimo "Juodvarniai" ir jaunieji Sedos motociklininkai. Atstovai dalyvavo teorinių ir praktinių  rungčių konkurse. Užduodami klausimai buvo klaidingi, todėl reikėjo pagalvoti ir neskubėti į juos atsakant.  Organizatoriai buvo paruošę ir įvairių praktinių rungčių, kurias motociklininkai sėkmingai atliko.

VĮ "Telšių regiono keliai" saugaus eismo skyriaus darbuotojai ir šventės organizatoriai rungčių nugalėtojus apdovanojo prizais o visiems susirinkusiems įteikė švietėjiškus leidinius saugaus eismo tema. Renginio dalyviai buvo vaišinami žirnių koše ir namine gira. Ir nors visą renginio laiką prausė lietutis visi liko patenkinti ir išsiskirstė pakilia nuotaika.

Dėkojame visiems šventės dalyviams, rėmėjams, padėjėjams, VĮ "Telšių regiono keliai" atstovams, Mažeikių policijos komisariato ekipažui, susisiekimo ministerijai ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungai.Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?