REGISTRUOTIS

2015-08-21 14:09 Dviračių žygis (0)

 Skelbimais Šeduvos mieste ir kvietimais facebook‘e Šeduvos miesto bendruomenės nariai buvo kviečiami sekmadienį - rugpjūčio antrąją dieną - vykti į dviratininkų žygį. Laisvės aikštėje užsiregistravę, visi gavo dovanų - Lietuvos automobilių kelių direkcijos  prie Susisiekimo ministerijos atsvaitus. Išsirykiavę  bendrai nuotraukai, išklausę instruktažo kaip saugiai keliauti išvykome į žygį maršrutu:  Šeduvos Laisvės aikštė-Alksniupiai-Šeduvos Laisvės aikštė.

Alksniupiuose mus pasitiko Alksniupių bendruomenės pirmininkė Laima Didžbalienė. Ji supažindino su kaimo istorija, vykdomais bendruomenės projektais, suorganizavo ekskursiją po Alksniupių kaimo muziejų. Turiningai praleidę dieną susiruošėme keliauti namo. Pakeliui užsukome atsivėsinti prie Alksniupių užtvankos.

Dviratininkai važiavo drausmingai, po vieną, nelenktyniaudami. Grįžome saugiai  Laisvės aikštėje atsisveikinom iki sekančio „Saugus eismas bendruomenėse“ renginio.Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?