REGISTRUOTIS

2013-09-24 11:32 Dviračių žygis Seda - Renavas (0)

Šiame saugaus eismo renginyje planavo dalyvauti visos Sedoje esančios įstaigos atsiųsdamos bent po tris dalyvius. Skaitlingiausia komanda buvo numatoma iš gimnazijos. Iš viso buvo numatyta, kad dalyvaus apie 50 - 60 dviratininkų, Tačiau jau kelintą dieną įkyriai dulkiantis lietus renginio dalyvių skaičių sumažino, dalyvių tebuvo 27. Kadangi amžius buvo neribojamas, žygyje dalyvavo ir Sedos gimnazijos moksleiviai ir vidutinio ar vyresnio amžiaus sulaukę Sedos gyventojai. Važiavimas vyko Dariaus ir Girėno, Židikų gatvėmis, Renavo keliu. Trasa į abipuses - apie 18 km. Dviratininkus lydėjo policijos ekipažas. Tai buvo ne varžybos, o saugus ir sveikas pasivažinėjimas dviračiu dideliame žmonių būryje. Numatytoje poilsio vietoje prie Renavo dvaro dalyvių laukė atsigaivinimas vandeniu, lietuviškais vaisiais, namine duona ir gira. Sulaukę visų žygio dalyvių, atsigaivinę ir pailsėję, dviratininkai grįžo į gimnazijos kiemą,” - pasakojo G. Gricienė. Čia pat, gimnazijos kieme, žygio vadovė apdovanojo visus dalyvius liemenėmis, atšvaitais ir kitomis Susisiekimo ministerijos įsteigtomis saugaus eismo dovanomis.

 

 Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?