REGISTRUOTIS

2018-02-26 20:27 Eismo saugumas bendruomenėse (0)

Paminėtas Lietuvos šimtmetis Siesikuose

Lietuvos šimtmetį siesikiečiai pasitiko šventiškai nusiteikę. Vasario 16-ąją geriausieji sportininkai dalyvavo bėgime nuo Daugailių dvaro iki Laisvės paminklo, Siesikų parapijos klebonas aukojo šventas mišias, visi giedojo Tautišką giesmę, klausėsi varpų skambėjimo,  saviveiklininkų koncerto. Po koncerto Siesikų miestelio bendruomenės namuose veikė paroda ,,Žvilgsnis į praeitį“. Rengdami parodą norėjome prisiminti prieškarinį ir pokarinį laikotarpį, Siesikuose gyvenusius žmones, geriau įsiminti svarbiausius įvykius. Nuotraukos yra praeities liudininkės ir tik nuotraukų pagalba galėjome sugrįžti į praeitį, atpažinti į mus žvelgiančius žmonių veidus, pamatyti aplinką kurioje jie gyveno, aprangą, nuotaiką, mūsų miestelyje stovėjusius, bet ateities kartoms neišsaugotus pastatus.                                                                                                                             Siesikų miestelio bendruomenė, septintus metus dalyvaujanti projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga, apdovanojo visus parodos lankytojus saugaus eismo priemonėmis – liemenėmis, atšvaitais, kalendoriais, kuprinėlėmis ir krepšiais. Šaunieji Siesikų gimnazijos ketvirtokai nupynė 100 trispalvių juostelių, kurias padovanojo pažįstamiems ir draugams. Už puikų darbą gavo dovanų atšvaitus – žaisliukus. Pradėję naują šimtmetį saugokime save ir rūpinkimės kitais, puoškime savo aplinką paprastais, bet nuoširdžiais darbais, nepraraskime vilties ir tikėjimo.

 

                                                                                         Bendruomenės pirmininkė Leokadija Talalienė

 Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?