REGISTRUOTIS

2018-06-24 00:02 Eismo saugumas bendruomenėse (0)

                                          Suaugusiųjų rūpestis – saugus ir sveikas vaikas

Siesikų miestelio bendruomenė aštuntus metus dalyvauja projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Bendruomenė glaudžiai bendradarbiauja su Siesikų gimnazija, todėl pasibaigus mokslo metams pakvietė mažiausius mokinukus į šventę ,,Saugiai pasitik vasarą“. Į šventę atvyko Ukmergės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Ingrida Dutkienė, Ukmergės PK pareigūnė Daiva Novikienė ir policijos bičiulis Amsis. Pareigūnės vaikams priminė svarbiausias kelių eismo ir saugaus elgesio prie vandens taisykles. Vaikai aktyviai diskutavo kaip reikia elgtis pasilikus vienam namuose, kilus gaisrui, susižeidus, išsiaiškino kur reikia kreiptis atsitikus nelaimei. Pareigūnės parodė kaip teisingai užsidėti atšvaitus, priminė kaip ir kur galima važinėti dviračiais. Vaikai sprendė kryžiažodžius, o Amsis smalsiai stebėjo kaip sekasi vaikams atsakyti į klausimus ir labai džiaugėsi, kad vaikai puikiai įsiminė taisykles. Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti atšvaitais. Atsisveikindami svečiai vaikams palinkėjo gerų atostogų, saugių kelionių, o rudenį sugrįžti sveikiems, paūgėjusiems, pailsėjusiems.

                                                                                                Bendruomenės pirmininkė Leokadija TalalienėLietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?