REGISTRUOTIS

2021-03-14 16:50 Fizinio aktyvumo ir poilsio zona Pikeliuose. Vykdytas Sporto projektas. (0)

Jadvyga

 Sportas ir fizinis aktyvumas yra puikus būdas pasijusti geriau, sustiprinti sveikatą bei smagiai praleisti laiką. Reguliarus fizinis aktyvumas   naudingas sveikatai bet kuriame amžiuje.

      Švietimo, sporto ir mokslo ministerijai paskelbus sporto rėmimo fondo projektų atrankos konkursą (2020), siekiant gerinti gyvenamosios aplinkos kokybę, Pikelių bendruomenė pateikė paraišką ir gavo finansavimą.

      Vykdant projektą pravestos sporto  varžybos bei fizinio aktyvumo renginiai, nupirkti ir įrengti lauko teniso ir žaidimų stalai, daugiafunkcinis sporto įrenginys su treniruokliais. 

      Bendruomenės tikslas sudaryti sąlygas gyvenamojoje aplinkoje sportuoti, fiziškai aktyviai praleisti laiką, taip sprendžiant gyvenimo kokybės gerinimo, sveikos gyvensenos, geresnio laisvalaikio praleidimo problemas. Sukurti galimybes aktyviai praleisti laiką, mažinant socialinę atskirtį tarp miesto ir kaimo, įrengiant ir praplečiant fizinio aktyvumo ir poilsio zoną Pikelių mietelyje.

      Vykdytas projektas dera su Lietuvos Respublikos, rajono  sporto politikos strategija, nes siekiama tinkamų sąlygų gyventojų sportui ir fiziniam aktyvumui sudarymo.  

       Įrengus lauko stalo tenisą, daugiafunkcinį įrenginį su lygiagretėmis gyventojai galės daugiau praleisti laiko lauke sportuodami, nes bus didesnės pasirinkimo galimybės.  Šiuo laikmečiu pamėgtus stalo žaidimus bus galima žaisti lauke prie žaidimų stalo. Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?