REGISTRUOTIS

2018-12-04 15:25 Gačionių kaimo bendruomenėje įgyvendintas Žemės ūkio ministerijos finansuojamas projektas (0)

 Bendruomenės tikslas atsigręžti į darbštų kaimo žmogų ir suteikti jam kaip galima daugiau galimybių šviestis, tobulėti ir bendrauti.

Iš projekto lėšų įsigyjome kolonėlę renginiams, įdomesniam laisvalaikio praleidimui.

Biliardo stalą bendruomenės gyventojų laisvalaikiui paįvairinti.

 Projekto lėšomis buvo naujai išdažyta bendruomenės salė ir koridorius, išklotas naujas linoleumas. 

Salės remonto darbus pradėjome vasarą, darbams vadovavo Gačionių bendruomenės vadovas Rimantas Lapšis, bendruomenės narys Antanas Jakavickas.

Salės, koridoriaus sienas, lubas dažė Irena Tumaitė, Jonas Ūkininkas.

Prie remonto daug prisidėjo bendruomenės žmonės, nupirko reikalingas medžiagas remontui, išnešė iš salės baldus, padėjo paruošti sienas dažymui, išnešė seną linoleumą.

Bendram darbui bendruomenės nariai negailėjo savo vasaros laiko, kuris kaimo gyventojams pilnas darbų, nes kaip tik liepą prasideda javapjūtė.

 Dabar džiaugiamės atnaujintomis patalpomis,renkamės į renginius, mokomės žaisti biliardą.

Dėkojame už suteiktą paramą, kuri mums padėjo atnaujinti bendruomenės patalpas,įsigyti reikalingų daiktų, kurie bus skirti viešiesiems poreikiams tenkinti bendruomenėje.

 

 

 

 Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?