REGISTRUOTIS

2018-12-27 19:40 ĮGYVENDINTAS PROJEKTAS „SVĖDASŲ BENDRUOMENĖS VERSLUMO SKATINIMAS“ (0)

Asociacija „Svėdasų bendruomenė“ baigė įgyvendinti Anykščių rajono savivaldybės finansuojamą projektą „Svėdasų bendruomenės verslumo skatinimas“. 

Projekto idėja – puoselėti amatų tradicijas Svėdasų krašte, ugdyti bendruomenės narių verslumo gebėjimus, spręsti ekonomines problemas suburiant vietos gyventojus bendrai veiklai, pasinaudojant vietos tapatybės populiarinimu ir Anykščių rajono savivaldybės parama.

Vasarą organizuotame asociacijos narių susitikime aptarėme Svėdasų bendruomenės verslo idėjas ir galimybes bei dalyvavome keramikos dirbinių gamybos mokymuose Inkūnų kaime, Anykščių r. Dirbtuvėlėje „Amatų Kalnelis“ vykusiuose dienos trukmės mokymuose susipažinome su seniausiu pasaulio amatu – keramika, lipdėme puodynes, cukrines, sviestines, muilines ir kitas grožybes iš molio.

Subūrėme vietos amatininkus ir dalyvavome mugėse Svėdasuose ir Anykščiuose. Rudens šventės „Obuolinės“ metu pirkėjus sudominome austomis juostomis, veltos vilnos gaminiais, rankų darbo muilu, o smalsuolių dėmesį patraukėme vilnos verpimu rateliu. Mugių metu surinktas lėšas panaudojome prasmingoms asociacijos veikloms – gaminome kalėdines dovanėles, kurias planuojame išdalinti vienišiems Svėdasų gyventojams.

Džiaugiamės, kad šio projekto metu vykdėme veiklas, stiprinančias asociacijos narių bendruomeniškumą, skatinančias savanorystę, didinančias gyventojų užimtumą ir gerinančias gyvenimo kokybę. Tikimės, kad ateityje taip pat puoselėsime senuosius amatus, tęsime dalyvavimo mugėse tradicijas ir sėkmingai įgyvendinsime bendruomenės verslo idėjas.  Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?