REGISTRUOTIS

2015-03-05 17:14 Įgyvendinti projektai 2008 - 2014 (0)

2015 kovo mėn. pradžioje įvyko Kaišiadorių r. Vietos veiklos grupės (VVG) susirinkimas, kurio metu buvo aptarti pastarųjų penkerių metų nuveikti darbai.  Kaimų bendruomenė "Viltija" buvo trijų projektų vykdytoja, 2 projektus vykdė kaimynai iš Dainavos, po vieną - parapija, mokykla ir verslo atstovai. 

Paparčių kaime buvo rekonstruoti bendruomenės namai, atkurti buv. Dominikonų vienuolyno parko takai, atlikti buv. Dominikonų vienuolyno kapinių koplyčios polichrominio dekoro avarinės būklės likvidavimo ir konservavimo darbai. Taip pat buvo atnaujinta Paparčių pagrindinė mokykla ir atliktas Paparčių Šv. vysk. Stanislovo ir Šv. Pranciškaus Asyžiečio parapijos bažnyčios remontas. 

Daugiau nuotraukų galite peržiūrėti mūsų facebook'o puslapyje: 

https://www.facebook.com/pages/Kaim%C5%B3-bendruomen%C4%97-Viltija/1068283786531706?sk=timeline&ref=page_internalLietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?