REGISTRUOTIS

2017-04-17 09:12 Imantiškiai rūpinasi sveikata (0)

Viešnios matavo susirinkusiųjų kraujo spaudimą, nustatinėjo biologinį amžių. Kiekvienas renginio dalyvis gavo atmintinę, kurioje užfiksuoti sveikatos rodikliai. Visuomenės sveikatos biuro darbuotojos  stebės, kaip kinta sveikatos rodikliai pradėjus intensyviai sportuoti.  

Vėliau imantiškiai išklausė Skaidrės Armonienės paskaitą apie sveiką gyvenseną „Sveikatos kodas“. Ypatingai buvo akcentuota fizinio aktyvumo svarba sveikatai. Pabrėžta, kad kiekvienas žmogus per dieną turi nueiti mažiausiai tris kilometrus. Tam, kad būtų galima tiksliai nustatyti per parą nueitą atstumą, bendruomenei buvo išnuomotas žingsniamatis.

 Kaip puikią sveikatos stiprinimo priemonę specialistė nurodė šiaurietišką ėjimą. Po paskaitos susirinkusieji  ir buvo mokomi šiaurietiško ėjimo.

Pasibaigus renginiui, viešnios apžiūrėjo bendruomenės namus ir su pirmininku Rimantu Vaitkevičiumi aptarė būsimus renginius.

Renginys buvo labai naudingas, paskatino žmones susirūpinti savo sveikata,

R.Vaitkevičiaus nuotr.Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?