REGISTRUOTIS

2013-03-07 20:51 KAZIUKO MUGĖ RĖKYVOS BENDRUOMENĖJE (0)

 
Rėkyvos bendruomenė savaitgalį surengė Kaziuko mugę, kurioje demonstravo savo pačių darbelius.
 
Rėkyvos bendruomenės nuotr. Mindaugas LAURINAITIS

Rėkyvoje praėjusį savaitgalį vyko tradicinė Kaziuko mugė. Bendruomenės jaunimas surengė savo darbelių parodą. Saulėtas ir pavasariškas oras leido parodą surengti lauke. Jau nuo pat ryto merginos po gyvenvietę nešiojo kvietimus ir kvietė apsilankyti parodoje. Atėjusiuosius pasitiko Kaziukas ir Kazytė, vaišino riestainiais, obuoliais. Už simbolinę kainą buvo galima įsigyti patikusių darbelių. Prigaminta visko: mezginių, siuvinių, sagių, origami, keramikos ir papuošalų.

Mugės lankytojai stebėjosi darbų gražumu. O ir vaikams užsiėmimas. Pasak organizatorių, kai kurie atėjusieji net neįtarė, kad bendruomenė tokia veikla užsiima. Sulaukta siūlymų organizuoti parodą Verbų sekmadienį. Pradėta gaminti ir darbelius iš medžio. Mažutes pirštines numezgė ir padovanojo 85 metų rėkyvietė. Ji taip pat bendruomenei padovanojo ir megztą karvę.

,,Šiaulių naujienos"Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?