REGISTRUOTIS

2014-07-03 15:42 Kino filmo "Duokit mums pinigų" peržiūra Skaudvilėje (0)

2014 04 22 d. Tauragės Europe direct informacijos centro vadovės Isvaldos Aleknienės iniciatyva, padedant bendruomenei „Skaudvilės kraštas“ ir jaunimo klubui „Skaudvilspektras“, Skaudvilės jaunimas ir visuomenė turėjo galimybę pasižiūrėti įdomų ir verčiantį susimąstyti kino filmą apie skurdą Afrikos žemyne ir bandymą padėti šio žemyno žmonėms. Šį filmą demonstravo Nacionalinė nevyriausybinių vystomojo bendradarbiavimo organizacijų platforma. Ačiū Martai Čubajevaitei ir Marianai Sutkienei, kurios atvežė šį filmą Skaudvilę. Viešnios buvo labai dosnios :) Išdalino dovanas, pavaišino saldumynais ir sultimis. Kas atėjo, nepasigailėjo, laikas prabėgo labai įdomiai ir greitai.

 Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?