REGISTRUOTIS

2014-05-26 23:47 Konkursas "Eismo saugumas bendruomenėse 2014" (0)

Sedos bendruomenė jau antrus metus dalyvauja konkurse "Eismo saugumas bendruomenėse". Pirmoji konkurso dalis -  bėgimas skirtas mokslo metų pabaigai. Šventė "Saugiai baikim mokslo metus ir pasitikim vasaros džiaugsmus" prasidės Sedos stadione. Iš anksto užsiregistravę dalyviai rikiuojasi, gauna numerius ir ruošiasi startui. Šventės organizatoriai, jei dalyvaus ir konkurso organizatoriai iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos pasveikins susirinkusius bėgikus, palaikymo komandą ir informuos apie bėgimą. Bėgimas vyks: Piliakalnio, Gadono, Vytauto, Klaipėdos, Ylakių, Piliakalnio gatvėmis. Parbėgus trumpas atokvėpis, šauniausiųjų apdovanojimai skirtomis rėmėjų dovanomis, projekto vykdytojų saugaus eismo priemonių dalijimas. Kviečiame aktyviai dalyvauti šventėje.

 Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?