REGISTRUOTIS

2011-02-07 14:19 Kuo gali būti naudingas Bendruomenių portalas bendruomenėms? (0)

BendruomeniuPortalas
Žinome, kad labai dažnai bendruomenės sunkiai gali rasti lėšų, įgūdžių ir laiko susikurti savo svetainę. O taip norėtųsi turėti savo kampelį internete ir skelbti jame informaciją bendruomenės nariams apie šventes, susirinkimus, problemų sprendimą.
 
Užsiregistravusios bendruomenių portale bendruomenė kartu susikuria ir savo mini svetainę su unikaliu adresu, kurį gali platinti savo nariams ar naudoti lankstinukuose ir kitose viešinimo priemonėse.
 
Pavyzdžiui:
Družų kaimo bendruomenės svetainė -  http://www.bendruomenes.lt/svetaine/Druzai
Klovainių bendruomenės svetainė -  http://www.bendruomenes.lt/svetaine/Klovainiai
 
Susikurti savo mini svetainę bendruomenių portale nieko nekainuoja, pradžiai nebūtina turėti net sukurto svetainės logotipo!
 
Mini svetainės padarytos taip, kad bendruomenės mini svetainę administruojantys asmenys gali patys įkelti savo informaciją, nuotraukas, naujienas, įdėti bendruomenės logotipą, pasirinkti norimą mini svetainės spalvą ir atlikti kitus dalykus.
 
Kaip pasiekti mini svetainę, užsiregistravus portale?
 
Gavus registracijos patvirtinimo laišką prisijunkite prie bendruomenių portalo www.bendruomenes.lt. Dešinėje pusėje, kur yra registracijos laukeliai įveskite laiške pateiktus prisijungimo duomenis ir paspauskite rodyklytę.
 
Prisiregistravus, toje pačioje vietoje, kur reikėjo suvesti registracijos duomenis pamatysite nuorodą „į mini svetainę“. Paspaudę šią nuorodą pateksite į savo mini svetainę, kurioje paspaudę nuorodą „keisti svetainės turinį“ pateksite į mini svetainės administravimo meniu, kuriame galėsite tvarkyti svetainėje pateiktą turinį. 
 
Čia taip pat verta paieškoti pagalbinio filmuko ženkliuko „Video pagalba“ ir jį spustelti. Filmuke pateikta daugiau informacijos apie mini svetainės administravimą.
 
Neužmirškite, kad jūsų mini svetainė bus patraukli lankytojams tik tada, kai joje nuolat  ir dažnai bus pateikiama naujausia informacija apie jūsų bendruomenę! Taigi, jei tik turite ką nros įdomaus, būtinai pateikite šią informaciją savo mini svetainėje!
 
Išsibandykite mini svetainės galimybes. Labai lauksime jūsų atsiliepimų, klausimų ir pastabų.
 
Pagarbiai,
Bendruomenių portalo administracija


Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?