REGISTRUOTIS

2016-08-16 11:48 Kūrybinė-edukacinė Medijų stovykla jaunimui (0)

Šiais metais Svėdasų bendruomenė vykdo didžiulį įvairiapusį projektą „Nori gyventi sau, gyvenk kitiems (Seneka)“, finansuojamą Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Svėdasų bendruomenės. Viena iš projekto veiklų – kūrybinė-edukacinė Medijų stovykla jaunimui, kuri vyko pirmąją rugpjūčio savaitę. Stovykloje jauni žmonės buvo mokomi kitomis akimis pažvelgti į Svėdasų kraštą, suvokti, išryškinti ir kitiems papasakoti apie tai, kad čia gyventi gera. Stovyklautojai turėjo galimybę atskleisti savo kūrybiškumą, mokėsi dirbti komandose,  patyrė,  kas atsitinka, kai nesilaikoma duoto pažado ar laiko terminų, neatsakingai atliekamos paskirtos užduotys, sužinojo apie naujovių taikymą kuriant video produktą.

Akivaizdu, kad sumanymas artimiau supažindinti jaunimą su kino menu ir jo kūrimu pasiteisino bei patenkino jaunimo lūkesčius tobulėti ir turiningai leisti laisvalaikį. Stovykloje įgyta patirtis, be abejo, turės išliekamąją vertę tiek stovyklos dalyviams, tiek jos organizatoriams, kaip neformalaus ugdymo geroji patirtis dirbant su jaunąja karta. Bendruomenei, kaip organizacijai, ši stovykla padėjo formuoti teigiamą Svėdasų miestelio įvaizdį bei nurodė kitų metų veiklų kryptis. 

 Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?