REGISTRUOTIS

2013-09-17 07:44 Laimėjome finansavimą projektui (3)

Šėtos bendruomenės centras Žemės ūkio  ministerijos paramos kaimų bendruomenėms projektų konkurse laimėjo finansavimą projektui „ Viešųjų erdvių pritaikymas Šėtos miestelio gyventojų poreikiams ir jų priežiūra“.

Projektu siekiama pastatyti Šėtos miestelio centre 6 lauko suoliukus su šiukšliadėžėmis ir nupirkti vejos priežiūros technikos, kurią galėsime nuomoti ir privačių plotų priežiūrai.

Projekto vertė 11430,00 Lt, Žemės ūkio ministerija finansuoja 10 287,00 Lt. .10 % projekto vertės, t.y. 1143 Lt, padengiami savanoriškais Šėtos  gyventojų įnašais.

Rugsėjo 4 dieną valdybos posėdyje iškilmingai buvo pasirašyta sutartis su LR žemės ūkio ministerija dėl finansavimo skyrimo.

Nuotraukoje: sutarties pasirašymo momentas.

 

Šėtos bendruomenės centro pirmininkė           Antanida LikšienėLietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?