REGISTRUOTIS

2013-03-17 22:40 Mažos bendruomenės – dideli darbai (0)

Mūsų, Širvintų rajono Bartkuškio kaimo bendruomenė atsižvelgusi į kaimo gyventojų pageidavimus bei norus, išanalizavusi jaunimo užimtumo problemas  Nacionalinei mokėjimo agentūrai pateikė  projektą „Bendruomeniškumo ugdymas viešose erdvėse“. Ilgai ir kantriai laukę labai apsidžiaugėme, kad mūsų projektas atitiko visus kriterijus ir mus pasiekė parama, kuri skirta vaikų žaidimo aikštelės įrengimui, bendruomenės techninės bazės stiprinimui bei sporto inventoriui t.y. futbolo vartams, tinklinio tinklui, kamuoliams įgyti.

Džiugu, kad mūsų mažiausieji kaimo gyventojai gali džiaugtis gražia žaidimų aikštele, vyresnieji pavasariui atėjus galės žaisti futbolą bei tinklinį. Taip pat džiaugiamės, kad mūsų Bartkuškio kaimo aplinka gražėja dėka darbščių gyventojų. Todėl norime padėkoti visiems prisidėjusiems prie projekto įgyvendinimo, bei bendruomeniškumo skatinimo.

 Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?