REGISTRUOTIS

2016-03-23 23:40 Nario mokestis (0)

 

                                                                          2016-03-16

                                                                        Nr. 32

Gerbiami Bendruomenės nariai

Vadovaujantis Rudaminos seniūnijos bendruomenės centro (toliau –organizacija) įstatų 4.2. punktu, organizacijos nariai turi tokias pareigas:

1.          laikytis organizacijos įstatų;

2.          dalyvauti įgyvendinant organizacijos programą;

3.          mokėti organizacijos narių visuotinio susirinkimo nustatytą nario mokestį bei kitus tikslinius įnašus.

Prašome visų Rudaminos seniūnijos bendruomenės centro narių iki 2016 m. balandžio 4 d. (jei nesate sumokėjus) sumokėti į organizacijos atsiskaitomąją sąskaitą banke arba grynais pinigais į organizacijos kasą organizacijos narių visuotinio susirinkimo nustatytą 2015 m. nario mokestį.

2015 m. lapkričio 4 d. organizacijos narių visuotinio susirinkimo nustatytas nario mokestis yra: nemažesnis nei 6 Eur metams; pensininkams, neįgaliems ir mažas pajamas gaunantiems asmenims – nemažesnis nei 3 Eur metams.

Visuotiniame susirinkime taip pat buvo nutarta stiprinant organizacijos drausmę informuoti apie tai visus organizacijos narius, nurodyti, kad lankytis visuotiniuose organizacijos susirinkimuose būtina. Organizacijos nariai, nemokantys visuotinio susirinkimo nustatyto nario mokesčio, nesilaikantys organizacijos įstatuose nustatytos tvarkos, bus atstatydinami iš organizacijos narių Valdybos iniciatyva. 

Mūsų banko rekvizitai:

Rudaminos seniūnijos bendruomenės centras

A.s. LT132140030000149860

Nordea Bank Lietuva

Bendruomenės iždininko tel. numeris: 868482199 (mokant grynais pinigais) 

Pagarbiai,

Valdybos pirmininkas 

 

 

 

Vladislav KačanovskijLietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?