REGISTRUOTIS

2013-12-31 08:15 Panevėžiuke įžiebta Kalėdų eglė (0)

Šių metų Gruodžio 13-a diena, penktadienis, Kauno rajono Babtų seniūnijos Panevėžiuko kaimo bendruomenės gyventojams buvo ypatingai džiugi — prie kaimo bendruomenės centro patalpų buvo įžiebta Šv. Kalėdų, amžinosios gyvybės simbolis — eglė.

Gyvą žaliaskarę, kurią Panevėžiuko kaimo bendruomenei padovanojo Aldona Čiapienė, iš anksto papuošė Panevėžiuko bendruomenė. Tradiciškai į eglės įžiebimo šventę rinkosi kaimo bendruomenė ir mažieji Panevėžiuko gyventojai, kurie nepabūgo žvarbaus ir šalto oro, ir atvyko pasidalinti didžiųjų žiemos švenčių laukimo nuotaikomis, pasigrožėti žaliaskare.

Džiugiausia akimirka, kurios susirinkusieji laukė — Kalėdų senelio pasirodymas. Kalėdų senelis apsidžiaugė išvydęs tiek daug jo laukiančių šventės dalyvių ir svečių, pasidžiaugė ir palinkėjo šventės dalyviams ir jų šeimoms gerų artėjančių metų, jaukumo ir šilumos bei santarvės jų namams. Kalėdų senelis, lydimas aktyviausių šventės entuziastų — mažųjų Panevėžiuko gyventojų ir svečių — nupėdino prie svarbiausio šventės akcento — Kalėdų eglės.

Kalėdų seneliui ir jo padėjėjoms kiškutėms paprašius, visi kartu įžiebė Kalėdų eglutę, eglutės įžiebimą vainikavo fantastiškas ir griausmingas fejerverkas, kurį šventės dalyviams padovanojo ūkininkas Justinas Stočkus.

Spalvingomis girliandomis suspindusi Panevėžiuko kaimo bendruomenės eglė pradžiugino bei dovanojo galybę gerų emocijų gyventojams. Be to, šventės dalyvių laukė staigmena — didelis maišas dovanų —  kiekvienas mažylis gavo gardžią dovaną.

Svečiuose gyventojus džiugino Babtų kaimo kapela ,,Šventupis“, vadovas Jonas Girnius, ir dainininkas Arvydas Vilčinskas.

Džiugia ir iškilminga proga gyventojus sveikino Kauno rajono savivaldybės tarybos nariai — Audronė Navickaitė, Romas Majauskas, Česlovas Paulauskas, Vytautas Žmuidzinavičius, Babtų bendruomenės pirmininkė Rasa Sasnauskienė, Kaniūkų kaimo seniūnaitis Juozas Staliūnas.

Susirinko didžioji dauguma Panevėžiuko kaimo ir apylinkių gyventojų, aplinkinius džiugino daug krykštaujančių ir besidžiaugiančių vaikų.

Eglė įžiebta, Panevėžiuko kaimas pasipuošęs — dabar belieka tikėtis, kad gražūs šventiniai svečių linkėjimai išsipildys, o stebuklų nakties laukimas neprailgs.Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?