REGISTRUOTIS

2013-10-27 09:27 Pasirašyta sutartis (0)

Šėtos bendruomenės centras pasirašė projekto “Viešosios erdvės Obelies gatvėje sutvarkymas,  pritaikant erdvę bendruomenės poilsio veiklai” vykdymo sutartį su Kėdainių vietos veiklos grupe, dirbančia pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos priemonę „Kaimo atnaujinimas ir plėtra“ (Leader metodu). Šio projekto partnerė yra Kėdainių rajono savivaldybė, skirusi savo indėlį- 10% projekto vertės piniginį įnašą.

Projektas skirtas aikštelės, esančios Obelies gatvėje sutvarkymui: bus iškirsti krūmynai, pasėta veja, pastatyti suoliukai bendruomenės narių poilsiui. Aikštelė praplės Šėtos  gimnazijos pagal tą pačią programą jau baigiamo projekto įrengtos sporto aikštelės ribas. Šėtiškiai turės galimybę ir sportuoti, ir ramiai ilsėtis tvarkingose aikštelėse, įrengtose Kaimo plėtros programos ir savivaldybės lėšomis. Projektas bus įgyvendintas 2014 metais.

 

Antanida Likšienė, Šėtos bendruomenės centro pirmininkė.

 

Kristinos Vainauskienės nuotraukoje:

Sutarties pasirašymo momentas: Antanida Likšienė (kairėje) ir Aušra Vaidotienė, Kėdainių vietos veiklos grupės vadovė (dešinėje)Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?