REGISTRUOTIS

2019-04-14 12:03 Pirmoji talka „Imantų“ bendruomenėje (0)

Didžiausias dėmesys buvo skirtas medelių sodinimui ir atsodinimui po itin sausos vasaros. Bendruomenės parke talkininkai pasodino 30 berželių, parūpintų Rimanto Bogušo, ir Zofijos Grigaitienės namuose užaugintus ir padovanotus septynis lazdynus. Talkininkai pasiskirstė nemažame plote. Vieni kasė duobes, kiti sodino medelius, treti iš netoliese tekančio Vinkšnupio upelio nešiojo vandenį medeliams laistyti. Pasirūpinta ir dviem naujais suolais. Arūnas Marašinskas atgabeno į bendruomenės namų kiemą du Skirmanto Kazinco pagamintus masyvius rąstinius suolus. Sukibę vyrai juos pastatė iš anksto numatytoje vietoje. S. Kazincas atnaujino parke jo paties pagamintą koplytstulpį. Dainius Vaitkevičius savo technika atgabeno žemių, kurios buvo išlygintos palei koplytstulpio pamatą. Netrukus čia sužaliuos graži veja. Po talkos žmonės dar ilgokai nesiskirstė. Buvo dalinama gauta labdara, aptarti kitos talkos darbai, susiburta bendruomenės bibliotekėlėje, numatyta vieta bendruomenės ekspozicijoms. Paskui visi susibūrė prie arbatos puodelio. „Imantų“ bendruomenės inf.


Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?