REGISTRUOTIS

2014-03-14 18:13 Prisimenant praėjusius metus ir aptariant naujus darbus! (0)

Šniukštų kaimo kartų bendrijos atsinaujinusiose patalpose, šių metų kovo 4 dieną, vyko metinis – ataskaitinis susirinkimas, vainikuotas užgavėnių švente. Sulaukėme Antazavės seniūno, svečių iš „provincijos“, „žydelių iš Lietuvos“, burėjų bei čigonų, taip pat gausiai sugūžėjusių Šniukštų ir aplinkinių kaimelių gyventojų.

Susirinkimo metu buvo pristatyti praėjusiais metais nuveikti darbai, įgyvendinti projektai, finansai, numatyta kitų metų veikla, aptarti gyventojams rūpimi klausimai ir aktualijos, perrinkta pirmininkė bei išrinkti tarybos nariai, taip pat pristatyta naujoji bendruomenės slaugytoja.

Po susirinkimo visi užsigavėjome prie stalo, gausiai nukrauto gaspadinių vaišėmis: blynais, spurgomis, pyragais, žirnių koše, cepelinais su spirgučiais ir nuo koto verčiančiais gėrimais. Pasisiotinę, sudeginome Morę, pasilinksminome, pasibendravome ir prisijuokę, prisižaidę žaidimų, po vidurnakčio atsisveikinome ir patraukėme namo.

 Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?