REGISTRUOTIS

2018-12-28 09:11 PROJEKTAS „DARNI SVĖDASŲ SENIŪNIJOS BENDRUOMENIŲ KAIMYNYSTĖ“ (0)

 

           Asociacija „Svėdasų bendruomenė“ baigė įgyvendinti projektą „Darni Svėdasų seniūnijos bendruomenių kaimynystė“.

 Projekto tikslas – skatinti Svėdasų seniūnijoje veikiančių kaimo bendruomenių bendradarbiavimą ir sutelktumą bei vykdyti veiklas, skirtas viešųjų erdvių ir aplinkos kokybei gerinti.

 Projekto partneriai: Butėnų kaimo bendruomenė, Daujočių bendruomenė ir Grikiapelių bendruomenės kultūros centras.

 Įsigyta sulankstomi stalai ir suolai, kurie buvo naudojami rudens šventės ir Kalėdinės eglutės įžiebimo šventės Svėdasuose metu. Stalai ir suolai patogūs, juos lengva pernešti iš vienos vietos į kitą. Įsigytas ir mobilus kondicionierius, kuris bus naudojamas patalpoms vėsinti vasaros laikotarpiu.

 Svėdasų seniūnijos nevyriausybinių organizacijų  vietos bendruomenių atstovų susitikimo metu susitarta dėl nupirktos įrangos naudojimo sąlygų. Pasidalinta gerąja patirtimi ir kylančiomis problemomis, aptartos vietos bendruomenių ateities bendradarbiavimo galimybės. 

Į  šventę „Derliaus kraitė“ sugužėjo visos seniūnijos gyventjai. Šventės pagrindinė idėja buvo paremti sunkiai besiverčiančias šeimas Svėdasų seniūnijoje. Tuo tikslu buvo suorganizuotas labdaros aukcionas. Aukciono metu surinktos lėšos jau pasiekė jaunas šeimas. Šventės metu  vyko mugė, koncertas ir programa vaikams.

 Projekto finansuotojas – Lietuvos respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Lėšas projektui įgyvendinti skyrė Anykščių rajono savivaldybė pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3. priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse".

derliaus kraite2Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?