REGISTRUOTIS

2013-10-21 21:51 Renginys (0)

Babtų bendruomenės centras aktyviai dalyvauja projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2013“. Projekto eigoje organizuoti saugaus eismo renginiai vaikams, jaunimui, senjorams. Šių metų spalio mėnesio 11 d. įvyko paskutinis šio projekto renginys. Kartu su Babtų kultūros centru ir Kauno raj. Neįgaliųjų draugijos Babtų poskyriu organizuota senjorų popietė „Pasidalinkime šypsena“.

Jos metu senjorai ne tik klausėsi koncerto, bendravo, dainavo, bet ir juokavo prisimindami įvairias situacijas gatvėje. Buvo  skaitomi pasakojimai, anekdotai apie vairuotojus, pėsčiuosius, bei kitus eismo taisyklių pažeidėjus. Dalyviai patys prisiminė įvairias matytas, išgyventas situacijas kelionėse, kurios paskatino elgtis saugiau, atsakingiau. Tikime jog bendraudami, juokaudami, išklausydami vieni kitų ugdėme savo drausmingumą, mandagumą, toleranciją, pakantumą, saugumą kelyje.

Visi dalyvavę renginyje buvo apdovanoti saugaus eismo priemonėmis (liemenėmis, atšvaitais, atmintinėmis). Tikimės, kad dalyvavimas šiame projekte ir toliau padės užtikrinti bendruomenės narių bei visų vietos gyventojų didesnį eismo saugumą ir paskatins saugiai elgtis keliuose, gatvėse, ugdys didesnę atsakomybę.

Babtų bendruomenės centro pirmininkė Rasa SasnauskienėLietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?