REGISTRUOTIS

2014-11-09 17:39 Saugaus eismo akcija "Būk matomas tamsoje" (0)

Babtų bendruomenė, kartu su gimnazijos mokiniais (jaunaisiais šauliais) rūpinasi, kad tamsiu paros metu  vaikai ir suaugę būtų matomi ir saugūs gatvėje.  Įgyvendindami projektą „Saugus eismas bendruomenėse 2014“ kalbinome tamsiu paros metu einančius miestelio gatvėmis pėsčiuosius. Klausėme jų ar turi atšvaitus, o neturintiems dovanojome, patarėme kaip nešioti. Džiaugiamės, kad dalis pėsčiųjų segi atšvaitus ant rankinių, kuprinių, arba dedasi ant rūbų. Deja dar nemažai tam neskiria dėmesio ir sako, jog neturi, arba pamiršo užsidėti. Vairuotojai tikina, kad ypač lapkričio mėnesį yra sudėtinga vairuoti tose miestelio vietose, kur nėra šaligatvių. Atsukus laikrodžius staiga pasidaro tamsiau, o pėstieji dažniausiai tamsiai apsirengę ir neturi atšvaitų, todėl jie sunkiai matomi. Tikimės, kad akcijos „Būk matomas tamsoje“ metu pradžiuginome atšvaitais, šviečiančiais žaisliukais, pirkinių krepšiais nors dalį Babtų gyventojų, vykdėme švietėjišką veiklą ir padėjome būti saugesniems.

 

Babtų bendruomenės centro pirmininkė

Rasa SasnauskienėLietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?