REGISTRUOTIS

2015-05-21 11:57 Saugaus eismo akcija „Mes gyvenam be patyčių“ (0)

Pakalniškių kaimo bendruomė antri metai dalyvauja  konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse". Šiemet bendruomenės pirmininkei kilo idėja suorganizuoti dieną be patyčių, kadangi daugiausia nelaimių nutinka būtent dėl patyčių. Vaikai įžeidinėja, užgaulioja vienas kitą, stumdosi einant gatve iš mokyklos. Skriaudžiamasis iš išgąsčio nesidairydamas bėga per gatvę, taip sukeldamas avarinę situaciją.

Renginio metu Šeduvos policijos nuovados pareigūnė Donata Lastauskaitė vaikus supažindino su tykančiais pavojais kelyje, bei nesaugaus elgesio gatvėje pasekmėmis. Vaikai atviravo apie juos ištikusius įvairius įvykius.

„Ne smurtas, o meilė valdo pasaulį“. “ Mylėk ir būsi mylimas“,- ir dar daugybe gražių posakių ir piešinukų su šypsenėlėmis sukūrė vaikai akcijos „Mes gyvenam be patyčių“ metu. Savo sukurtus darbelius jie sukabino ant ąžuoliuko.Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?