REGISTRUOTIS

2014-04-24 15:39 Saugaus eismo diena Šeduvoje (0)

 Balandžio 5-ąją Šeduvos mieste surengta Saugaus eismo dienos šventė. Saugaus eismo diena Lietuvoje minima jau nuo 2006 metų. Saugaus eismo dienos renginius Šeduvoje organizavo Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, Radviliškio rajono savivaldybė, VĮ „Šiaulių regiono keliai“, Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas ir Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariatas. Susirinkusiuosius pasveikino, vis didėjančiu dėmesiu visų eismo dalyvių saugumui pasidžiaugė Radviliškio rajono savivaldybės meras Darius Brazys. Baisogalos, Šeduvos, Skėmių ir Pociūnėlių bendruomenėms už aktyvią veiklą propaguojant saugų eismą ir saugų elgesį kelyje padėkojo Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos direktorius Skirmantas Skrinskas.  Renginio dalyviams išdalyta Šeduvos Šv. Kryžiaus atradimo bažnyčioje šv. Mišių metu pašventinta Šv. Agotos duonelė, sauganti nuo gaisro ir kitų nelaimių.

Šventės metu VĮ „Šiaulių regiono keliai“ direktorius Piotras Bakanovas ir Radviliškio rajono savivaldybės meras Darius Brazys padėkos raštais ir dovanomis apdovanojo tris Šeduvos miesto seniūnijos gyventojus: Vaivą Sliekaitę, už ilgametį kasdienį vykimą dviračiu iš namų į darbą ir atgal maršrutu Prastavoniai–Pavartyčiai; Anicetą Skačkauską, ilgametį vairuotoją, nepadariusį nė vienos avarijos ir negavusį nei vienos nuobaudos per visą vairavimo stažą; Rimą Žaromskį, ilgametį aktyvų policijos rėmėją. Nuotaikingą koncertą dovanojo šeduviai: Šeduvos miesto kultūros ir amatų centro liaudiškos muzikos kapela „Užuovėja“ (vadovas Edvinas Kažukauskas) ir Radviliškio r. Šeduvos gimnazijos šiuolaikinių šokių kolektyvas „Vaivorykštė“ (vadovas Astijus Poška).

Savo veiklą saugaus eismo renginyje pristatė Šeduvos m. bendruomenė. Bendruomenė jau penki metai iš eilės dalyvauja ,,Saugus eismas bendruomenėse“ projekte. Šventės metu buvo pristatyta 2010-2013 metų veikla, paruošti stendai su nuotraukomis.  Bendruomenės talismanai - teletabiai sveikino šventės svečius ir dovanojo jiems kalendoriukus.

Šeduvos bendruomenės nariai dalyvavo įvairiose rungtyse, stebėjo sužeistųjų eismo įvykyje gelbėjimo operaciją, kuri sulaukė daugiausia žiūrovų dėmesio. Galėjo išbandyti kelininkų parūpintus saugos diržų efektyvumo ir automobilio apsivertimo imitavimo įrenginius.Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?