REGISTRUOTIS

2019-07-18 20:59 Saugus eismas (0)

  

Šventėme Valstybės dieną

Siesikiečiai kasmet švenčia Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo) karūnavimo dieną. Šiais metais dviračiais vykome į Lokinės kaimą. Lokinės kaimą pasirinkome neatsitiktinai, nes čia kadaise stovėjo dvaras, o jame gyvenę Končos buvo aktyvūs 1831 m. ir 1863 m. sukilimo organizatoriai ir dalyviai. Su daina mus pasitiko šio kaimelio gyventoja bibliotekininkė Rima Vilčinskienė, Dalia ir Paulius Geišos. Rima mums papasakojo apie Končas, jų nuveiktus darbus, išlikusius pastatus, gyvenusius žmones. Susirinkusieji kartu dainavo lietuvių liaudies dainas. Džiaugiamės, kad siesikiečiai ne tik žino kelių eismo taisykles, bet jų ir laikosi. Visi žygio dalyviai gavo dovanų po šviesą atspindinčią liemenę. Padėkoję šeimininkams saugiai grįžome namo.     

Šventę tęsėme susibūrę prie Siesikų ežero. Žaidėme lauko žaidimus, ieškojome paslėptos karūnos, sveikinome Mindaugus, pynėme trispalves juosteles, vaišinomės ant laužo virta koše, gėrėme žolelių arbatą. Vaikai piešė piešinėlius, jaunimas žaidė tinklinį. Visi aktyviai dalyvavome istorijos žinovo konkurse, kurį vedė bendruomenės narė Lina Sakalauskienė. Susirinkę prie laužo giedojome Tautišką giesmę. Turiningai praleidę laiką saugiai grįžome namo.

                                                                                             Bendruomenės pirmininkė Leokadija TalalienėLietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?