REGISTRUOTIS

2018-10-03 17:34 Sėkmingai įgyvendintas bendruomeninis projektas Stelmužėje (0)

Bendruomenė ,,Gurnapolis" baigė sėkmingai įgyvendinti projektą ,,Viešosios erdvės Stelmužės kaime sutvarkymas ir pritaikymas bendruomeniniams poreikiams", finansuojamą LR Žemės ūkio ministerijos. 

Projekto įgyvendinimo metu Stelmužės kaime buvo sutvarkyta ir įrengta viešosios erdvės infrastruktūra - lauko pavėsinė su dviems lauko stalais ir suolais, vaikų žaidimų aikštelė, trys lauko stalai su suolais, dvi šiukšliadėžės.  

Sukurta vieša erdvė atvira ir priėinama visiems gyventojams bei vietovės lankytojams. Čia laukiami tiek apylinkių gyventojai, tiek ir bendruomenių nariai organizuoti lauko sambūrius, praleisti laisvalaikį. Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?