REGISTRUOTIS

2018-10-04 09:00 Sėkmingai įgyvendintas bendruomeninis projektas Stelmužėje (0)

 Bendruomenė ,,Gurnapolis" sėkmingai įgyvendino projektą ,,Viešosios erdvės Stelmužės kaime sutvarkymas ir pritaikymas bendruomeniniams poreikiams", finansuojamą LR Žemės ūkio ministerijos. 

Projekto įgyvendinimo metu buvo sukurta ir įrengta bendruomeninė infrastruktūra Stelmužėje: lauko pavėsinė su lauko stalais ir suolais, vaikų žaidimo aikštelė, trys lauko stalai su suolais, dvi šiukšliadėžės. 

Sukurta vieša erdvė viešai prieinama visiems gyventojams bei vietovės lankytojams. Kviečiame visus bendruomenės narius ir apylinkių gyventojus organizuoti renginius, lauko sambūrius, smagiai praleisti laisvalaikį. Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?