REGISTRUOTIS

2019-11-03 15:22 Senosiose Vilkaviškio kapinėse žvakelės sužibo ant kiekvieno kapo (0)

 Vilkaviškio miesto bendruomenė visus pakvietė lapkričio 1-mą dieną uždegti po žvakelę senosiose Vilkaviškio kapinėse ir taip pagerbti čia palaidotus žymius mūsų krašto žmones. 15-tą val. organizuotai uždegant žvakeles aktyviai dalyvavo ir socialinės globos grupinio gyvenimo namų gyventojai. Dėkojame jiems. Neliko nepastebėtas nė vienas, net ir jau seniai artimųjų netvarkomas, kapas.

Prieš tai, spalio 29d., vyko šių kapinių tvarkymo talka. Labai džiaugiamės, kad jau ketvirtą kartą miesto bendruomenės suorganizuotoje talkoje dalyvavo daug jaunimo: jaunieji šauliai, skautai ir grupė S.Nėries pagrindinės mokyklos lyderių klubo narių.

Šie renginiai yra projekto “Bendruomeniškumo stiprinimas Vilkaviškio seniūnijoje” veiklos. Projektą finansuoja Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Senosiose Vilkaviškio kapinėse palaidotas 1936 m. tarnybos metu žuvęs Gižų policijos nuovados viršininkas Liudas Lietuvninkas. Čia ilsisi aštuoni Lietuvos kariai-savanoriai, tarp jų ir Lietuvos kariuomenės kūrėjas Antanas Vaitkevičius. Čia palaidotas ir Vyčio kryžiaus ordinu apdovanotas Lie­tu­vos ka­riuo­me­nės 2-ojo ulo­nų pul­ko or­kest­ro ka­pel­meis­te­ris Janas Braunas.

                            Dalius Nešukaitis, Vilkaviškio miesto bendruomenės narysLietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?