REGISTRUOTIS

2019-11-28 22:14 Siesikai. Pasaulinė žuvusiųjų gatvėse ir keliuose diena (0)

 Saugokime save ir kitus

 

Siesikų miestelio bendruomenė, kartu su bažnyčia, paminėjo Pasaulinę dieną žuvusiems eismo įvykiuose atminti. Klebonas Kazimieras Gražulis aukojo Šventas mišias už žuvusius žmones. Kvietė visus tikinčiuosius būti atsakingais, paslaugiais, draugiškais eismo dalyviais. Pasibaigus mišioms klebonas pašventino transporto priemones, su kuriomis atvyko tikintieji, palinkėjo saugių kelionių. Bendruomenės atstovai uždegė žvakutes už žuvusiuosius keliuose, kurias pastatė prie kryžiaus, esančio miestelio pradžioje. Šią dieną mes buvome kartu su tais, kurie neteko savo artimųjų, draugų ar pažįstamų. Laikykimės kelių eismo taisyklių, atsargiau vairuokime transporto priemones, saugokime save ir kitus.

 

                                                                        Bendruomenės pirmininkė Leokadija TalalienėLietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?