REGISTRUOTIS

2013-06-14 20:50 Sporto aikštelės statyba (0)

Šėtos gimnazijoje prasidėjo lauko statybos darbai: vykdomas projektas„Viešosios erdvės sutvarkymas, pritaikant ją bendruomenės sporto ir poilsio veiklai“ pagal ES LEADER programos Kaimo atnaujinimo ir plėtros priemonę.

Projekto vertė 277 777 Lt. Projektą finansuoja LEADER programa ir Kėdainių rajono savivaldybė. Darbus vykdo UAB „Šiluminės energijos sistemos“.

Šiemet projektas bus baigtas. Rudenį mūsų mokiniai ir Šėtos gyventojai galės pasidžiaugti universalia sporto aikštele, kurioje galėsime žaisti mažąjį futbolą, krepšinį ir tinklinį, taku su suoliukais, kad galėtų pailsėti žaidėjai ir prisėsti aistruoliai ir vaikų žaidimo aikštele, kurioje karstynėmis ir lipynėmis galės džiaugtis mažieji.

Dabar svarbu statybininkams palinkėti gero oro ir laukti statybos darbų pabaigos.

Direktorė Antanida LikšienėLietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?