REGISTRUOTIS

2013-05-09 19:59 Sporto šventė Baltojoje Vokėje (0)


2013 gegužės 04 d. Baltojoje Vokėje šiais metais sulaukėme daug svečių ir sportininkų, kurie susirinko iš įvairių Lietuvos kampelių. Jie visi atvyko į tradicinę sporto šventę, kuri vyksta kiekvienais metais. Šiais metais jau įvyko XXV jubiliejinis tarptautinis tradicinis bėgimas Baltoji Vokė – Rūdninkai – Baltoji Vokė. Dalyviai atvyko ne tik dalyvauti sportiniuose žaidimuose,  bet gerai praleisti laiką ir pabendrauti tarpusavyje. Dalyvavo apie 400 žm.

Tarptautinis bėgimas Baltoji Vokė – Rūdninkai – Baltoji Vokė vietovės bendruomenėje jau yra organizuojamas virš 20 metų. Tradicinis bėgimas kiekvienais metais įvyksta pirmą gegužės šeštadienį. Šis sporto renginys pritraukia daug jaunimo, senyvo amžiaus žmonių, taip pat miesto gyventojai  noriai dalyvavo ir palaikė sporto dalyvius. Didelis paskatinimas yra apdovanojimas už sporto dalyvių puikius ir gerus rezultatus. Statistikos duomenimis  distancijos bėgime dalyvauja kasmet nuo 100 iki 150 bėgikų. Dalyviai turi galimybę dalyvauti įvairiose sporto disciplinose: startuoti estafetėse, žaisti krepšinį, tinklinį, taipogi rankų lenkime bei svarsčių kilnojime. Šiais metais dar buvo nauja sporto šaka: krepšinis mažiesiems, laimėjo tas, kuris pataikė į krepšį per vieną minutę daugiausiai dvitaškių. Labai pažengusi į priekį sporto rūšis – krepšinis, susirenka daug komandų, kurios žaidžia tarpusavyje. Krepšinio ir tinklinio dalyviai – tai vidurinių ir pagrindinių mokyklų mokiniai, kurie atstovauja savo mokyklai. Šiais metais šventės garbingi svečiai pirmą kartą galėjo regėti Lietuvos pusfinalio rankinio varžybas.

Šventės dalyviai bei žiūrovai stebėjo įvairaus amžiaus šokius ir klausėsi smagios muzikos, šokius parengė jaunimo ansamblis „Smile“ iš Šalčininkų, o savo dainavimu pribloškė visus susirinkusius Baltosios Vokės E. Ožeškovos vid. m – klos mokinė – Ana Andrejevaitė. Jauniausiems sporto šventės dalyviams buvo suteikta puiki galimybė pasinaudoti atrakcionais ir kitomis pramogomis. Jie dalyvavo „sportinėje konkurencijoje“ - karvės melžimas, daugiausiai pieno primelžusiam dalyviui buvo įteikta dovana. Jubiliejinėje sporto šventėje netrūko gerų emocijų, aplodismentų ir šiltų palaikymų.

Sporto šventės organizatoriai – Baltosios Vokės krašto bendruomenės centras, Baltosios Vokės seniūnas, Šalčininkų rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyrius, Šalčininkų sporto klubas „Sąjunga“ ir KKD „Sokół“.

Nuoširdžiai dėkojame šventės  rėmėjams: UAB „Žybartuvai“  ir ponui Janušui Loput.

 


 Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?