REGISTRUOTIS

2014-06-24 21:33 Stalo teniso savaitgalis Adomynėje (0)

Šeštadienį prie žaliųjų stalų rinkosi mokiniai, kurie žaidė dėl taurių, medalių ir diplomų, įsteigtų Adomynės pagrindinės mokyklos bendruomenės.  

 

Berniukų grupėje trečiąją vietą užėmė Mindaugas Matulevičius (Kupiškis), antrąją iškovojo Mišeikis Gedvidas (Rietavas), o taurę laimėjo Mažvydas Tolvaiša (Užpaliai, Utenos r.)

Merginų grupėje trečiąją vietą laimėjo Olivija Zabulytė (Užpaliai, Utenos raj.), antrąją - Zabulytė Jurgita (Kupiškis), o nugalėtoja tapo Kazlauskaitė Jogilė (Kupiškis).

Sekmadienį dėl Kupiškio sporto centro įsteigtų taurių, medalių ir prizų varžėsi jaunimas ir suaugusieji. Į varžybas atvyko svečiai iš Rokiškio, Svėdasų, Utenos, Rietavo, Užpalių, Kupiškio ir Panevėžio.

Merginų ir moterų grupėje 4-ąją vietą laimėjo Jurgita Zabulytė (Kupiškis), trečios vietos medalį iškovojo Viktorija Pakalniškytė (Rietavas), antrosios vietos nugalėtoja tapo Virginija Liškauskienė (Utena), o nugalėtojos taure džiaugėsi Ieva Mociūnaitė (Utena).

Vyrų ir jaunimo grupėje varžėsi 25 dalyviai. Ketvirtąją vietą laimėjo Saulius Šližys (Užpaliai , Utenos r.), trečiąją užėmė Mindaugas Šedys (Rokiškis), antrosios vietos nugalėtoju tapo Osvaldas Juodelis (Užpaliai, Utenos r.), o taurės savininkas šiais metais - Mažvydas Tolvaiša (Užpaliai, Utenos r.). Varžybose laimėjo jaunystė ir veržlumas.

Šią gražią stalo tenisininkų šventę dešimtą kartą organizavo Vaclovas Pakalniškis,  Virginija Pakalniškienė ir Adomynės mokyklos ir Adomynės kaimo bendruomenės. Jų nuoširdumas, draugiškumas ir rūpestingumas kiekvieno žaidėjo širdyje paliko šviesių prisiminimų.

 

Saulius ŠližysLietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?